Посадовцю «головного управління мнс росії по лнр» повідомлено про підозру у співпраці з ворогом

Посадовцю «головного управління мнс росії по лнр» повідомлено про підозру у співпраці з ворогом
226473 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Лисичанської окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру мешканцю Луганська у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрюваний ‒ проросійськи налаштований працівник органів МНС України.

Після захоплення окремих територій Луганщини почав підтримувати ворога.

Надалі залишався в окупованому Луганську та обіймав різні рядові посади в «мнс лнр».

В кінці грудня 2022 року представники держави-агресора утворили в місті незаконний орган влади ‒ «головне управління міністерства рф у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих по лнр».

В березні 2023 року підозрюваний, маючи достатній досвід роботи, обійняв посаду «заступника начальника головного управління мнс росії по лнр (з антикризового управління)».

Дотепер чоловік координує діяльність підрозділів оперативного планування, протидії тероризму і забезпечення антитерористичної захищеності та управління інформаційних технологій та зв’язку, центру управління у кризових ситуаціях, відділення організації та контролю застосування безпілотних авіаційних систем головного управління.

Наразі вирішується питання щодо оголошення його у розшук та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури (за матеріалами Лисичанської окружної прокуратури)

Мої відео