Підписано угоду про співпрацю між ПНПУ імені В.Г. Короленка та Центром надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Підписано угоду про співпрацю між ПНПУ імені В.Г. Короленка та Центром надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області
341523 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 лютого 2024 року підписано угоду про співпрацю між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка в особі ректорки Марини Гриньової та Центром надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області в особі директорки Тамари Білобрової.

Під час підписання сторони обговорили можливості взаємодії стосовно освітньої та громадської діяльності. Директорка Центру Тамара Білоброва розповіла про роботу ввіреного їй закладу. Повідомила, що Центр реалізує програми з надання 14 видів соціальних послуг. Загалом у ЦНСП реалізуються просвітницький, профілактичний, реабілітаційний напрями соціальної роботи, здійснюється соціальний супровід осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проводиться робота з організації дозвілля тощо. Ведеться активна робота з надання соціальних послуг особам, які постраждали внаслідок війни, передовсім – військовим та їхнім сім’ям, ветеранам, внутрішньо переміщеним особам. Під пильною увагою Центру перебувають і діти з сімей ризику. Усе це, на думку очільниці, створює кейс можливостей для співпраці з університетом.

На зустрічі була присутня Ірина Буренко, завідувачка відділення соціального супроводу осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Центру, із яким підписано угоду, – багаторічна партнерка кафедри соціальної роботи, реабілітації та повоєнної адаптації. Чверть століття Ірина Володимирівна є стейкголдеркою освітніх програм зі спеціальності «Соціальна робота» (до 2016 року – «Соціальна педагогіка»). Як тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна» фахівчиня неодноразово проводила тренінги з профілактики ґендерно зумовленого насильства та конфліктів, а також з медіації у соціальній роботі для викладачів і студентів спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота», «Спеціальна освіта», «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво».

Підписання угоди з ЦНСП робить відносини між нашими закладами акцентованими й перспективними.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю! Плекаємо надію, що спільна робота з Центром надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області окреслить нові професійні обрії у житті університету.

 
Мої відео