Окупанти на Херсонщині використовують під свої потреби цивільні медзаклади
![Окупанти на Херсонщині використовують під свої потреби цивільні медзаклади Окупанти на Херсонщині використовують під свої потреби цивільні медзаклади](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/25.06.2023/ba5aad2b6dccdadc9f41ee4fe5f018a0.png&size=1200x800)
Окупанти на Херсонщині використовують під свої потреби цивільні медзаклади
В ранковому зведенні Генштабу зазначили, що противник продовжує зазнавати великих втрат в живій силі та військовій техніці. При цьому, з метою приховування втрат, використовує інфраструктуру тимчасово захоплених населених пунктів для надання медичної допомоги своїм пораненим військовослужбовцям.
"Зокрема, в населеному пункті Каланчак Херсонської області, в приміщені центральної районної лікарні, противник облаштував військовий шпиталь. В ньому перебуває близько 100 російських військовослужбовців. У свою чергу, надавати медичну допомогу цивільному населенню заборонено", - йдеться у повідомленні.