Бійці ЗСУ отримали перші українські 122-мм снаряди, – "Укроборонпром"

Бійці ЗСУ отримали перші українські 122-мм снаряди, – "Укроборонпром"
358447 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 березня державний концерн "Укроборонпром" заявив про передачу перших українських 122-мм снарядів бійцям Збройних сил України. Їх виготовляють у співробітництві з країною НАТО.

Про це повідомляє пресслужба концерну.

"Державний концерн "Укроборонпром" у кооперації з країною НАТО налагодив виробництво артилерійського 122-мм снаряду за кордоном та вже встиг відвантажити партію Збройним силам України. Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-мм міни та танкового 125-мм снаряду, який виготовляється за українською технологією та із залученням українських вузькопрофільних фахівців на закордонних потужностях", – йдеться у повідомленні.

У концерні зауважили, що 122-мм снаряди використовує українська артилерія при роботі з гаубицями Д-30 та САУ 2С1 "Гвоздика".

"Замовленню Міноборони України передували заводські випробування, на яких Укроборонпром підтвердив необхідні тактико-технічні характеристики снаряда: міцність корпусу при пострілі, стійкість спорядження, максимальна дальність стрільби, перевірка купчастості при стрільбі, повнота розриву снаряда. Характерно, що кількість осколків значно перевищує осколковість штатного "радянського" зразку", – додають в "Укроборонпром".

Нагадуємо, лише 21 листопада ДП "Укроборонпром" натякав на запуск виробництва снарядів. А вже за кілька днів снаряди не лише почали доставляти артилерії ЗСУ, а й було започатковано флешмоб, першим учасником якого став лідер гурту Kozak System.

stopcor.org

Теги: Укроборонпром,САУ ,122-мм снаряди, ЗСУ
Мої відео