Авіаційна армія: слідом за Польщею Словаччина схвалила передачу 13-ти МіГ-29 Україні

Авіаційна армія: слідом за Польщею Словаччина схвалила передачу 13-ти МіГ-29 Україні
41771 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна – на порозі створення нової авіаційної армії? Словаччина передасть ЗСУ винищувачі МіГ-29 радянського виробництва: попередньо, прийнято рішення щодо тринадцяти літаків. Напередодні про готовність відправити в Україну перші чотири літаки МіГ-29 найближчими днями заявила польська влада. 

Про остаточне схвалення Урядом країни рішення передати Силам оборони України радянські літаки повідомив 17 березня в своєму офіційному акаунті у Твітер прем'єр-міністр Словаччини Едуард Геґер.

"Уряд Словаччини щойно схвалив відправку 13 винищувачів МіГ-29 в Україну! Обіцянки мають бути виконані і коли Володимир Зеленський попросив більше зброї, включаючи винищувачі, я сказав, що ми зробимо все можливе. Радий, що інші роблять те ж саме. Військова допомога потрібна Україні для того, щоб захистити себе та всю Європу від росії", – написав Геґер.

На початку цього тижня тимчасовий прем'єр-міністр Словаччини Едуард Геґер (партія демократів) повідомив, що ніхто в його кабінеті не виступив проти цього кроку.

"Ми вважаємо, що компетенція відправляти таку списану техніку належить Уряду, тому Уряд прийме рішення, і ми відправимо МіГи в Україну", – сказав він у коментарі пресі.

Крім Словаччини, радінські літаки для ЗСУ пообіцяла передати й сусідня Польща. Напередодні стало відомо, що перші чотири з десятка анонсованих Варшавою винищувачів МіГ-29 будуть відправлені в Україну вже найближчими днями. Як зазначив президент Польщі Анджей Дуда на спільній із чеським колегою Петром Павелом пресконференції у Варшаві, чотири літаки вже повністю готові для застосування, а решта проходить сервісне обслуговування.

15 березня було повідомлено, що одразу декілька наших союзників готуються передати Україні свої радянські винищувачі МіГ-29.

Джерело

Теги: Словаччина і Польща передадуть Уркаїні МіГ-29,Словаччина ,Польща ,Україна,МіГ-29,прем'єр-міністр Словаччини Едуард Геґер,прем'єр-міністр Словаччини Геґер,прем'єр-міністр Словаччини ,Словаччина Едуард Геґер,Словаччина Геґер,Едуард Геґер,Геґер,ЗСУ,ЗС УКраїни, Збройні Сили України, Збройні Сили,Військова допомога,Військова допомога Україні,допомога,допомога Україні,Авіаційна армія,слідом за Польщею Словаччина схвалила передачу 13-ти МіГ-29 Україні
Автор: wikibazacom
Мої відео