Накивали п'ятами і випадали з авто: кадри невдалого наступу росіян на Харківщині

Накивали п'ятами і випадали з авто: кадри невдалого наступу росіян на Харківщині
323362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Розбігались, наче таргани, від ударів української артилерії, при цьому гублячи зброю і рядовий склад. Росіяни намагались атакувати Харківщину з Бєлгородської області, однак наштовхнулись на "гарячий" прийом місцевих тероборонівців і змушені були щосили тікати.

Цікаве й кумедне відео відступу ворожої групи, відзняте аеророзвідниками Харківської окремої бригади територіальної оборони ЗСУ спільно з артилеристами, оприлюднив 15 лютого Центр стратегічних комунікацій (СтратКом) ЗСУ.

Після початку роботи української артилерії камера дрону аеророзвідки 113-ї окремої бригади ТрО ЗСУ зафіксувала черговий випадок того, як "росіяни своїх не кидають".

"Росіяни приїхали забрати свій військовий крам та, як тільки почала працювати наша "арта", – накивали п’ятами. А деякі з них навіть випадали з автівки і їх ніхто не став чекати", – йдеться у дописі.

Волонтери міжнародної спільноти GeoConfirmed геолокували місце зйомки – це точка з координатами 50.424693, 36.220434 поблизу хутору Валковський Бєлгородської області рф. Локація розташована у 1,9 км від кордону з Харківськю областю. Найближчі населені пункти на Харківщині – Окіп, Уди, Гранів та Козача Лопань.

 

Зазначається, що окрім солдатів, які випадали з автівки просто на ходу, окупанти також залишили на прикордонні щонайменше одну гаубицю, з якої, ймовірно, збирались обстрілювати територію України.

stopcor.org

Теги: ЗСУ , війна в Україні, окупанти,наступ росіян
Мої відео