Миттєва карма: у росії верблюд вбив чоловіка, який бив тварин

Миттєва карма: у росії верблюд вбив чоловіка, який бив тварин
361936 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Омській області російської федерації чоловік вдарив верблюда, але, мабуть, не очікував, що тварина може себе захистити. Вона змогла відбитися від росіянина та вбила його.

Про це стало відомо з публікації кремлівського видання "РИА Новости".

Раніше російські ЗМІ публікували частину відео, на якому можна було побачити тільки те, як захистила себе тварина, але пізніше у мережу потрапила повна версія відеозапису. На ньому видно, що росіянин для чогось вирішив підійти та вдарити верблюда. Відповідь від тварини була миттєвою: вона почала кусати чоловіка та кидати його в різні боки.

Пізніше стало відомо, що цей чоловік був охоронцем мисливської бази і, ймовірно, п'яний. Він помер від отриманих травм у лікарні.

Верблюда, на жаль, застрелили. РосЗМІ повідомили, що відповідне рішення прийняв директор мисливської бази.

"Наскільки відомо, стріляв не сам, у сусідньому селі він найняв якихось чоловіків. Один із них застрелив верблюда з мисливської рушниці. Якщо тварина належить йому, то він має на це право. Це якби він свого бика застрелив чи барана", - розповів співрозмовник "РИА Новости".

Нагадаємо, в ніч проти 6 лютого в районі міста Калуга російської федерації пролунав потужний вибух. Місцева влада заявила, що біля населеного пункту вибухнув "невідомий безпілотник".

stopcor.org

Теги: верблюд
Мої відео