"Армія впаде як картковий будинок": росіянин скаржиться на низьку боєздатність серед військових (аудіо)

"Армія впаде як картковий будинок": росіянин скаржиться на низьку боєздатність серед військових (аудіо)
287090 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські генерали, аби уникнути війни в Україні тікають на лейтенантські посади в Сирію. А рядові солдати жаліються у телефонних розмовах рідним на низьку боєздатність, постійний страх наступу ЗСУ і відсутність організації.

А ці розмови відповідно, перехоплює Головне управління розвідки України. Так в одній із перехоплених розмов окупант розповідає, що найбільше боїться наступу Збройних сил України. Ба більше, російський загарбник впевнений, що як тільки ЗСУ почнуть наступати, російська армія розлетиться, як картонний будинок. Таку розмову оприлюднило ГУР України. 

"Я так і знав, що буде. Ось почнеться щось серйозне… і наша картинно-демонстративна армія впаде як картковий будиночок", – розповідає один із окупантів під час розмови з другом. 

Він додав, що військовослужбовці армії рф не вміють воювати.

"Ось почалася війна, і ніхто не знає, що робити", – заявив окупант.

Інший окупант розповів про способи ухилення від участі в повномасштабній війні проти України, якими користуються представники старшого офіцерського складу ЗС рф.

"Сирія зараз "цвинтар" генералів. Там полковники на лейтенантських посадах", – повідомив він, додавши, що таким чином російські офіцери намагаються уникнути війни в Україні.

stopcor.org

Теги: ЗСУ , Російська агресія ,армія рф, війна в Україні, окупанти,росіянин
Мої відео