Конкурс на посаду Директора НАБУ – за допомогою НАЗК спробують усунути «незручних» кандидатів

Конкурс на посаду Директора НАБУ – за допомогою НАЗК спробують усунути «незручних» кандидатів
54150 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відбір на посаду Директора НАБУ триває. Після тестів на знання законодавства залишилося 50 кандидатів, а після тестів на загальні здібності — 22. Дванадцять з них чинні або колишні співробітники НАБУ. 

Попереду в учасників конкурсу практичне завдання й найцікавіше – подача та аналіз їх декларацій.

Вочевидь саме за допомогою цього «аналізу» теперішнє керівництво НАБУ разом з Ситником планує усунути всіх «незручних» кандидатів. 

НАБУ та НАЗК вже отримали відповідні завдання та розпочали перевірку декларацій конкурсантів. Тож цілком ймовірно, що незабаром громадськість отримає нові «сенсації» від підконтрольного НАБУ Центру  протидії корупції. 

Ця громадська організація активно просувала через ЗМІ тезу про обов’язкову перевірку декларації, як про найважливіший показник доброчесності. А її представники ніколи не приховували, що, на їх погляд, гідним на посаду Директора Бюро може бути лише представник із самого НАБУ. Всіх інших у ЦПК публічно вносять до списку «сумнівних кандидатів», який, судячи з усього, ґрунтується виключно на думці Шабуніна та його близького оточення. 

Скоріше за все саме за допомогою ЦПК й продовжиться публічний вплив на комісію та громадськість. Адже їм, на відміну від офіційного слідства, не потрібна ані доказова база, а ні об’єктивність. Тож цілком вистачить поверхневої інформації від агентства з питань запобігання корупції.  Питання лише в тому наскільки далеко готові піти у НАЗК.

Теги: НАБУ,НАЗК,Украина,Директор НАБУ, Національне антикорупційне бюро України ,Антикоррупционное бюро,Антикоррупционное бюро Украины,ЦПК, Національне антикорупційне бюро ,Україна
Автор: wikibazacom
Мої відео