Триочковий баззер форварда "Детройта" перервав серію перемог чемпіонів: момент дня в НБА

269388 ПЕРЕГЛЯДІВ

Легкий форвард "Детройт Пістонз" Саддік Бей із вирішальним кидком проти "Голден Стейт Ворріорз" очолив хіт-парад найкращих миттєвостей ігрового вечора в Національній баскетбольній асоціації.

">

За лічені секунди до завершення матчу рахунок був рівним – 119:119. Зірка "Детройта" перед дугою отримав передачу Хейза та під супровід сирени виконав кидок. Спроба на три очки від американця виявилася вдалою і принесла перемогу гостям.

Тріумф у Сан-Франциско, однак, не надто змінив турнірне становище "Пістонз". Детройці посідають передостаннє місце в Східній конференції НБА та наразі мають примарні шанси на вихід у плей-офф. Натомість "Голден Стейт" перервав серію перемог на позначці 5 поєдинків поспіль, але проходить у стики від Заходу.

Сам Бей провів на паркеті майже 29 хвилин. За цей час він встиг набрати 17 очок, зробив 3 підбирання і віддав одну передачу. Найрезультативнішим у двобої став оборонець "Ворріорз" Клей Томпсон (30 пунктів).

Хто такий Саддік Бей

Уродженець Північної Кароліни, на студентському рівні виступав за "Вілланову Вайлдкетс". Обраний під 19-м номером на драфті НБА-2020.

"Бруклін Нетс" через день після церемонії обміняли Бея в "Детройт". Контракт із "Пістонз" підписав у перший день зими 2020-го. Дебютував у матчах під егідою асоціації 27 грудня того ж року.

Мати Бея – Дрюана – була баскетболісткою в університетській команді "Шарлотт Форті Найнерс". Пізніше працювала директором середньої школи.

Джерело

Теги: Легкий форвард "Детройт Пістонз" Саддік Бей,Легкий форвард "Детройт Пістонз" Бей,Легкий форвард ,форвард Детройт Пістонз Саддік Бей,форвард Детройт Пістонз Бей,форвард ,форвард Детройт Пістонз ,форвард Саддік Бей,форвард Бей,Детройт Пістонз Саддік Бей,Детройт Пістонз Бей,Детройт Пістонз ,Саддік Бей,Бей,Саддік Бей Вікіпедія, Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Баскетбол, Новости, Новини,Голден Стейт Ворріорз,Пістонз,Детройт,Голден Стейт,НБА,Клей Томпсон,Клей Томпсон Вікіпедія,Баззер,Саддік Бей затьмарив зірок Ворріорз,Вілланова Вайлдкетс,НБА-2020,Баскетбольна асоціація,Національна баскетбольна асоціація,Бруклін Нетс,Шарлотт Форті Найнерс
Автор: admin.sportcomua