Португалія – Швейцарія 6:1. Хет-трик дебютанта допоміг Португалії розтрощити Швейцарію та вийти у чвертьфінал ЧС – Роналду варто задуматися

294923 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіонат Світу-2022. 1/8 фіналу

Лусаїл. "Лусаїл Стадіум"

Португалія – Швейцарія 6:1

Голи: Рамуш 17, 51, 67, Пепе 33, Геррейру 55, Леау 90+2 - Аканджі 58

Португалія: Д. Кошта, Далот, Пепе, Діаш, Геррейру, Отавіу (Вітінья 74), Карвалью, Бруну Фернандеш (Леау 87), Б. Сілва (Невеш 81), Рамуш (Кріштіану Роналду 74), Фелікс (Хорта 74)

Швейцарія: Зоммер, Едімілсон, Аканджі, Шер (Комерт 46), Родрігес, Варгас (Окафор 66), Джака, Фройлер (Закарія 54), Соу (Сеферовіч 54), Шакірі, Емболо (Джашарі 89)

Попередження: Шер 43, Комерт 59

Головний арбітр: Сесар Рамос (Мексика)

Португалія вийшла зі своєї групи з першого місця: переграла Гану (3:2), Уругвай (2:0) та несподівано поступилася Південній Кореї. Натомість Швейцарія фінішувала другою. У її активі перемога над Сербією (3:2) та Камеруном (1:0), а також мінімальна поразка Бразилії (0:1).

Цікаво, що у стартовому складі не вийшов лідер "селесао" Кріштіану Роналду. Напевно, тренер вирішив провчити зірку за вередливість. Португалії й без нього вдалося провести успішний перший тайм. Номінальні господарі взяли м'яч під свій контроль та постійно створювали небезпеку на половині суперника. Один з таких моментів завершився голом. Рамуш підхопив м'яч у штрафному майданчику та з незручної позиції потужним пострілом влучив у ціль. Голкіпер лише розвів руками.

Подвоїти перевагу вдалося на 33-й хвилині. Бруну Фернандеш навісив з кутового, а Пепе вистрибнув найвище та головою відправив м'яч у ворота. Свій момент мали підопічні Мурата Якіна. Фройлер з близької відстані замикав простріл партнера – Кошта видав неймовірний сейв.

По перерві Португалія продовжила засмучувати суперника. Рамуш у дотик з воротарського майданчика оформив дубль. Для 21-річного нападника це дебют у стартовому складі за національну команду. Майже одразу після цього Геррейро зробив рахунок 4:0.

Швейцарії таки вдалося відіграти один гол. Після розіграшу кутового м'яч потрапив до Аканджі й той спокійно забив у порожні ворота. Це лише розізлило Португалію. Феліш знайшов у карному майданчику Рамуша – нападник ефектно перекинув м'яч через голкіпера та оформив хет-трик. Оце так дебют!

Роналду випустили лише на 73-й хвилині, якій замінив Феліша. Кріштіану навіть вдалося забити, але гол не зарахували через офсайд. Остаточну крапку поставив Леау, який зробив рахунок непристойним – 6:1.

Отже, Португалія зустрінеться у 1/4 фіналу чемпіонату світу з Марокко, яке напередодні здолало Іспанію у серії пенальті.

Джерело

Теги: Португалія – Швейцарія 6:1 ,Португалія – Швейцарія ,Португалія ,Швейцарія ,Хет-трик ,Криштиану Роналду,Криштиану Роналду Википедия,Кріштіану Роналду Вікіпедія,Роналду Вікіпедія,Екс-форвард "Манчестер Юнайтед" Кріштіану Роналду,Екс-форвард Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду,Кріштіану Роналду,Екс-форвард "Манчестер Юнайтед" Роналду,Екс-форвард Манчестер Юнайтед Роналду, чвертьфінал ЧС, ЧС, чвертьфінал , ЧС-2022, ЧС 2022, Чемпіонат ,Чемпіонат Світу,Чемпіонат Світу 2022,Пепе ,Марокко,Феліш,Бруну Фернандеш,Бруну Фернандеш Вікіпедія,Фернандеш,Фернандеш Вікіпедія, Далот, Пепе, Діаш, Геррейру, Отавіу, Карвалью, Бруну Фернандеш
Автор: admin.sportcomua