Сергій Дейнеко: Завдяки злагодженим діям всіх складових Сил оборони ворог відчуває незламність України

Сергій Дейнеко: Завдяки злагодженим діям всіх складових Сил оборони ворог відчуває незламність України
286282 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це Голова Державної прикордонної служби України зазначив під час перебування на позиціях прикордонних підрозділів на Донеччині.

Сергій Дейнеко перевірив виконання завдань прикордонниками, які разом з побратимами проводять заходи з деокупації української території, звільняють захоплені ворогом населені пункти, та побував в місцях несення служби військовослужбовцями.

Керівник прикордонного відомства детально обговорив з керівниками підрозділів та оперативно-тактичного угруповання виконання завдань прикордонниками з оборони країни.

Він подякував прикордонникам за мужність і відзначив ефективність дій та взаємодію між всіма складовими Сил оборони.

«Я вдячний кожному прикордоннику, які з честю виконують поставлені перед ними завдання. Вам випало дуже тяжке випробування, але оскільки ви його витримали – ви справжні Герої, справжні воїни, якими пишається країна. Ворог підступний, проте завдяки злагодженим діям всіх складових Сил оборони він добре відчуває незламність України. І нас не лякає оголошена ними часткова мобілізація. Це навпаки свідчить, що їх «спеціальна військова операція» для них проходить не добре. Відступати нам немає куди, це наша земля. Ми мусимо вигнати ворога за лінію нашого кордону і відновити територіальну цілісність, щоб далі жити у нашій чудовій країні», – відмітив Голова ДПСУ.

Також обговорювалися всі необхідні потреби та забезпеченість прикордонників, зокрема і на зимовий період. Окремо він перевірив умови, в яких знаходяться військовослужбовці, облаштування позицій та місць перебування особового складу.

Сергій Дейнеко зазначив, що постійно ведеться робота над тим, щоб покращити можливості прикордонної служби, в тому числі відбувається активна співпраця з закордонними партнерами.

«Ми робимо все можливе, щоб Державна прикордонна служба України, наші підрозділи були забезпечені всім необхідним, щоб прикордонники були самодостатніми та спроможними надалі наносити вогневе ураження противнику на кордоні власними силами, стримувати наступальні дії та дати час висунутися підрозділам ЗСУ, аби разом бити агресора», – додав він.

mvs.gov.ua

Теги: МВС,Сергій Дейнеко,ЗСУ,СБУ, війна в Україні, окупанти
Мої відео