КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ НАЦІЛЕНИЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ГОТОВНОСТІ ВІЙСЬК

332757 ПЕРЕГЛЯДІВ
Під час робочої поїздки по підрозділах, які виконують завдання у Північній операційній зоні, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав позиції наших військових.
Зокрема, командувач оглянув стан укріплень та поспілкувався з бійцями, на яких покладена місія стояти на сторожі столиці України та Північного напрямку.
За його словами, у тих місцях, куди ще навесні ступала нога противника, нині знаходяться більш посилені рубежі оборони.
- Обстановка у Північній операційній зоні залишається контрольованою Збройними Силами, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами. Керівники військових угруповань є досвідченими бойовими генералами. Всі командири від сержанта і до генерала виконують покладені на них завдання з високим рівнем відповідальності, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Як повідомив командувач, у ході безпосередньої роботи у військах військовим частинам, підрозділам та безпосередньо особовому складу надається дієва допомога у вирішенні всіх необхідних питань щодо підвищення стійкості оборони.
- На державному кордоні України підрозділами Державної прикордонної служби та підрозділами Збройних Сил України виконуються завдання з підвищення стійкості оборони, зокрема облаштовуються інженерні загородження та оборонні рубежі. Весь комплекс заходів націлений на підвищення готовності наших військ. Своєю чергою підрозділи контрдиверсійної боротьби постійно відпрацьовують питання щодо своєчасного виявлення загроз з будь-якого напрямку, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України
Теги: #Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОСЗСУ #JointForcesCommand #JFC #military #stoprussia #Разом_переможемо #НАЄВ
Мої відео