Що це - диверсія чи результат корупційних схем “Української стратегії Гройсмана”?

Що це - диверсія чи результат корупційних схем “Української стратегії Гройсмана”?
27105 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мова про якість води в крані, що відчув за два останні тижні кожен вінничанин. 

Воду пити неможливо. Навіть готувати суп чи вживати її кип'яченою. Нирки з часом буде знищено.

Маємо коментар вінницької влади з приводу нарікань на якість води вінничан - мовляв, вона відповідає якості… 

Але ж чи можна вірити офіційним заявам команди Гройсмана-Моргунова?

Ні, не можна. 

Бо на чорне не можна казати біле. 

У нашому місті водопровідні труби мають зношеність більше 60%, тому що більше половини з них - ще за часів СРСР.

Чи мав колишній міський голова Володимир Гройсман та нинішній мер Сергій Моргунов проводити заміну труб? Мали таку можливість, але не робили. 

Тому що більше 40% коштів міського бюджету останні роки спрямовувались до кишень цих корупціонерів через фірми-прокладки, які за завищеними цінами беруть підряди у міської влади. 

При цьому вінничанам так промили мізки, що вони кажуть таке. “Ми знаємо, що Гройсман та Моргунов крадуть. Але ж вони роблять багато для міста!”. Відповідаємо цим вінничанам! Роблять в 10 разів менше, ніж могли би зробити, якби не крали кошти з бюджету. 

Заміни труб міського водогону це стосується в першу чергу. Також потрібна модернізація обладнання мереж, очисних споруд і таке ін. 

Ми вже не кажемо про те, що на всіх посадах комунальних підприємств поставлені члени партії “Українська стратегія Гройсмана”. 

Приміром, син Володимира Кістіона (“батька комунальної мафії”), начальник “Вінницяводоканалу” Дмитро Кістіон. Як людина у 24 роки може керувати таким стратегічно важливим підприємством? Як?

Якої якості буде вода у кранах?

Теги: диверсія,корупційні схеми,корупційні схеми Гройсмана,корупційні схеми Володимира Гройсмана,схеми Володимира Гройсмана,схеми Гройсмана,корупція,Володимир Гройсман,Гройсман,Володимир Гройсман Вікіпедія,Гройсман Вікіпедія,Володимир Борисович Гройсман,корупційні схеми Української стратегії Гройсмана,схеми Української стратегії Гройсмана,Українська стратегія Гройсмана,вода,якість води,якість води в крані,Гройсман-Моргунов,Моргунов, Моргунов Сергій,Моргунов Вікіпедія,Моргунов Вінниця,Сергій Моргунов Вікіпедія,Сергій Моргунов Вінниця,Володимир Гройсман Вінниця,Гройсман Вінниця,Володимир Кістіон,Кістіон,Дмитро Кістіон,Кістіон-старший,Володимир Кістіон Вікіпедія,Кістіон Вікіпедія,комунальна мафія,мафія
Автор: wikibazacom
Мої відео