Кубок Європи ФІБА. Київ-Баскет на останніх секундах вирвав перемогу у Трефл Сопот

Кубок Європи ФІБА. Київ-Баскет на  останніх секундах вирвав перемогу у Трефл Сопот
110852 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київ-Баскет здобув третю перемогу у груповому етапі Кубка Європи ФІБА, зумівши на останніх секундах вирвати перемогу.

Якщо перші п'ять хвилин команди йшли на рівних, то далі гравці Київ-Баскету перестали потрапляти у кільце і рахунок став 22:10.

У другій чверті гості продовжували невдало грати у нападі, але згодом підопічні Багатскіса налагодили свою гру у захисті. У результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 34:26.

У третій чверті наша команда заграла по іншому. Кияни навіть вийшли вперед на 5 очок, але Трефл Сопот повернув собі перевагу – 50:49.

На початку заключного відрізку матчу Київ-Баскета пропустив 9 очок і знову довелося відігравати відставання. Та Київ-Баскету це вдалося за 30 секунд до кінця четвертої чверті. В останній атаці господарів Яннік Франке не влучив триочковий, але м'яч залишався у них – у підсумку Брендон Янг за дві секунди до кінця відправив м'яч до кошика - 65:66.

Теги: ФІБА,Кубок Європи ,Кубок Європи ФІБА,Київ-Баскет, баскетболіст,баскетьолісти,баскетбоо,новости,новини, спортивные новости, спортивні новини, Спорт, новости спорта, новини спорту,Трефл Сопот,Янг,Брендон Янг,Яннік Франке,Франке
Автор: admin.sportcomua