Денис Монастирський: У кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер

Денис Монастирський: У кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер
31379 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наша мета – до кінця наступного року поліцейських офіцерів громади має бути дві тисячі осіб. Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 14 вересня, під час передачі 86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у новосформованих об’єднаних територіальних громадах. 

«Поліцейські, які працюють на місцях, можуть повернути простому громадянину в селі, селищі, місті відчуття безпеки. Цей проєкт має жити. Дякую міжнародним партнерам за передачу авто та представникам місцевих громад, які дбають про своїх жителів», - зазначив міністр внутрішніх справ. 

Денис Монастирський повідомив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» є одним з найбільш успішних, а довіра громадян до ПОГів є найбільшою серед усіх представників поліцейської професії.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що нині службу несе 632 офіцери громади.

«Наразі ми обслуговуємо шість мільйонів громадян, які проживають у більш ніж чотирьох тисячах населених пунктах, а всього в Україні їх майже 30 тисяч.  Основна наша мета – це  вчасне реагування на виклики та повідомлення, а це можливо коли у поліцейського є автомобіль. Усі машини добре обладнані, від аптечки до бензопили, адже ніхто не знає, яку допомогу потрібно буде надати», – сказав Ігор Клименко.

Він додав, що кожен поліцейський, який невдовзі приїде в громаду, має бути забезпечений робочим місцем, автомобілем і житлом.

«Поліцейський живе і працює в громаді, тому дуже важливою є співпраця місцевих органів влади, громад і поліції. Я закликаю усіх керівників, які тут присутні та які лише планують підписати договори з Нацполіцією, працювати єдиною командою», - зауважив глава поліції. 

Ігор Клименко також повідомив про започаткування нового етапу - у кожній школі має відчуватись присутність поліцейського. 

«Офіцери громади разом з ювенальними поліцейськими будуть присутні в школі. Вони мають знати, скільки дітей проживають на території ОТГ, скільки навчальних закладів, і мати повний контакт з педагогічним складом», - сказав він.

За словами заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича, сьогодні навчання проходять ще 130 правоохоронців, які невдовзі відправляться працювати в об’єднані територіальні громади. 

«Важливим залишається питання взаємодії, багато громад пішли нам на зустріч і закупили автомобілі для поліцейських, які працюватимуть на місцях. Крім того, за рахунок місцевих бюджетів буде здійснюватися обслуговування техніки», - сказав Олександр Фацевич.

Своєю чергою керівниця відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Сара Лангенкамп подякувала керівництву МВС, Національної поліції та головам ОТГ за співпрацю та розвиток проєкту.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин сказав, що для кожного жителя громади важливо відчувати себе в безпеці. «Ми підписали Меморандум про співпрацю з Національною поліцією. Зі свого боку закупили автомобілі, облаштували станції, зробили ремонт. Поліція провела навчання і вже сьогодні поліцейські працюють в громаді міста Житомир. Наступним нашим кроком є розширення проєкту. Він має охоплювати не тільки приватний сектор, але й інші райони міста», - сказав він.

Ключі від службових авто марки Renault Duster та помпові рушниці отримали поліцейські та керівники об’єднаних територіальних громад з дев’яти областей, а саме Київської, Вінницької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Луганської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської. 

Довідково 

Поліцейський офіцер громади (ПОГ) — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді (ТГ). Його головні завдання — забезпечувати порядок, запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

 

Департамент комунікації МВС України

Теги: Денис Монастирський, МВС,Монастирський, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський,Денис Анатолійович Монастирський,Денис Монастирський МВС,Монастирський МВС,Монастырский ,Денис Монастырский,Министр внутренних дел,Поліцейські,Поліція,Голова Нацполіції Ігор Клименко ,Голова Нацполіції Клименко ,Голова Нацполіції ,Нацполіція,Нацполіція України,Украина,Україна,Нацполиция,Нацполиция Украины,Национальная полиция,Национальная полиция Украины, Національна поліція України, Національна поліція,Ігор Клименко ,Клименко ,Игорь Клименко ,Олександр Фацевич,Фацевич,Сара Лангенкамп,Лангенкамп,Посольство США в Україні Сара Лангенкамп,Посольство США в Україні Лангенкамп,Посольство США в Україні ,Посольство США ,Посольство ,США,Сергій Сухомлин,Сухомлин,Житомир,Київська область, Вінницька область, Закарпатська область, Полтавська область, Житомирська область, Луганська область, Донецька область,Одеська область, Дніпропетровська область,Поліцейський офіцер громади (ПОГ) ,Поліцейський офіцер громади ПОГ,ПОГ,Поліцейський офіцер громади,територіальна громада,ТГ
Автор: wikibazacom
Мої відео